Kapat

Evlat edinme, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan, özellikle çocuklara yönelik eğiticiliği yüksek olan bir etkinlik. Çocukları ya da torunları adına yuva-yavru-ergin evlat edinen çok sayıda doğasever, çocuklarının bu canlıları “evlat edinerek” doğa koruma bilincini geliştirmelerini sağlıyorlar. Siz de bir deniz kaplumbağası yavrusu, yuvası ya da ergini evlat edinerek, çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Evlat edindiğiniz her deniz kaplumbağası yuvası, yavrusu ya da erginiyle ilgili size farklı geri bildirimlerimiz olacak. Ayrıca aresinize özel EKAD sertifikanız ve EKAD tişörtünüz de gönderilecek.

Aynı deniz kaplumbağası ergini, yuvası ya da yavrusunu birden fazla kişinin evlat edinebileceğini de hatırlatalım.

Siz de Bir Kaplumbağa Evlat Edinin!

Evlat Edinmenin Bana Geri Dönüşü Ne Olacak?

Ergin Ergin bireye ait ölçümler, sezon sonundaki yuva ve yavru bilgileri, marka bilgileri ile markalı birey başka bir zaman başka bir yerde yeniden görüldüğünde elde edilecek tüm bilgiler size e-posta yoluyla gönderilecek.
Yuva Sezon boyunca yuvanızda gözlemlenecek her türlü gelişmeye ek olarak, sezon sonunda yuvanıza ait yavru sayısı ve yavru başarısı bilgileri size e-posta yoluyla gönderilecek.
Yuva + düz/kapaklı kafes Ekibimizce düz ya da kapaklı bir kafesle korunmaya alınması uygun görülmüş olan bir yuvanın sizin adınıza korunmasına ek olarak, yukarıda belirtilen yuva bilgilerinin tamamı size de e-posta yoluyla gönderilecek.
Yuva + prizma kafes Ekibimizce bir prizma kafesle korunmaya alınması uygun görülmüş olan bir yuvanın sizin adınıza korunmasına ek olarak, prizma kafesin üzerinde adınız yer alacak, ayrıca yukarıda belirtilen yuva bilgilerinin tamamı size e-posta yoluyla gönderilecek.
Yavru Yuvadan sağlıklı bir şekilde çıkarak denize ulaşmayı başaran bir yavruya ait veriler ve fotoğraflar size e-posta yoluyla gönderilecek.

2012 – “FDN İnşaat & Turizm Yatırım A.Ş.” ve “ZES Tanıtım & Organizasyon”

Projemize yaptıkları beyaz eşya bağışı karşılığında, Köprüçay bölgesinde yer alan 20 deniz kaplumbağası yuvasını evlat edindiler.

Bir kaplumbağa evlat edinmek için, lütfen aşağıdaki formu doldurup e-posta yoluyla bize gönderin:
evlatedin@ekad.org.tr

EVLAT EDİNME FORMUNU İNDİR
Bu web sitesi çerezleri konusunda ve tarama konusunda uzmanınız için kişisel bilgilerinizi ister.